Все для весілля Весільні конкурси для викупу нареченої

Все для весілля. Які є українські весільні традиції та обряди. Символи на весілля.

Весільні конкурси для викупу нареченої

Весільні конкурси для жениха при викупі нареченої

Біла ромашка 

 

На шляху жениха встає ведучий або подружка нареченої з ромашкою в руках. На кожній пелюстці цієї ромашки заздалегідь пишуться пам'ятні для молодих числа. Це можуть бути: 

- Дата знайомства нареченого і нареченої; 

- Година їх першого побачення; 

- Рік народження майбутньої тещі, тестя; 

- Обсяг талії нареченої; 

- Розмір взуття майбутньої дружини; 

- Кількість кращих подруг нареченої; 

- День народження нареченої; 

- Зростання нареченої; 

- Висота шпильки її святкових туфель; 

- Кількість передбачуваних дітей в сім'ї; 

- Розмір кільця нареченої; 

- Вага нареченої в грамах; 

- Улюблена пісня майбутньої тещі; 

- Улюблене число нареченої; 

- Кількість гостей, запрошених на весілля; 

- Вік свідка і свідка; 

- Кількість грошей, які хотіла б мати майбутня дружина щодня на дрібні витрати. 

 

Тобто завдання можуть бути найрізноманітнішими і несподіваними. Наречений повинен, відриваючи пелюстку, вгадати, що означає те чи інше пам'ятне число. За кожне неправильно вгадані завдання наречений платить викуп. Конкурс закінчується тільки тоді, коли у ромашки будуть відірвані всі пелюстки. 

 

Богатирська міць 

 

Витоки цього випробування при викупі нареченої йдуть у глибоке минуле. Раніше шлях нареченого в дім звуженої перепиняло колоду, покладене на спеціальних козлах, яке йому треба було перерубати. 

Зараз же "богатирську міць» молодої людини можна випробувати різними способами. 

Наприклад: 

- Попросити його забити цвях одним ударом; 

- Підняти кілька разів гантелі або гирю; 

- Віджатися від підлоги; 

- Підняти на руки свідка або свідка; 

- Порвати тоненьку ниточку або мотузочок; 

- Пострибати на одній нозі; 

- Присісти кілька разів на одній нозі; 

- Розповісти, яким спортом він займався; 

- Попросити дати обіцянку всю жити носити дружину на руках; 

- Підняти на руки свою тещу. 

Під час цього випробування сиплються жарти: "Дивіться-но, наречений вперше в руки молоток узяв", "Ох, важко йому, важко", "Ну і молодець наречений!", Ось це так, який силач, одним ударом цвях забив! " , "Хороший чоловік буде!". 

Якщо наречений відмовляється виконувати якесь завдання або просто не справляється з ним, йому допомагають друзі. А якщо і вони відмовляються або не справляються із завданням, то стягується викуп. сума викупу встановлюється гостями нареченої. 

 

Повітряна перешкода 

 

Після того як наречений знайде ключ і відкриє двері, його зустрічає ще одне випробування. В отворі відкритих дверей він натрапляє на стіну з надувних кульок. Подолати цю перешкоду наречений може двома способами: він повинен або проколоти за допомогою друзів всі кульки, або заплатити викуп, який влаштує гостей, щоб прибрали заслін з повітряних кульок на шляху нареченого. 

 

Губки 

 

Для проведення цього конкурсу візьміть великий аркуш паперу, на якому всі подружки нареченої і сама наречена залишають відбитки своїх губ. Наречений же повинен знайти потрібний відбиток губ - губ своєї нареченої. Під кожним відбитком можна написати певну вартість, яку платить наречений за кожні неправильно вгадані губи. Конкурс закінчується тоді, коли він правильно вгадає губи своєї нареченої. 

Можна дещо ускладнити це випробування, наприклад, змусити не тільки дівчат, але і чоловіків нафарбувати губи і поцілувати листок паперу. У цьому випадку неправильно вгаданий відбиток не тільки послужить приводом вимагати гроші з нареченого, але і розвеселить людей - наречений як нареченої обрав не свою звужену, а сусіда або дідуся. 

Якщо ж всі чоловіки відмовилися фарбувати губи помадою, то можна спробувати умовити жінок нафарбувати губи помадою одного кольору, щоб наречений з ходу, глянувши на їхні обличчя, не здогадався, кому які відбитки губ належать. Не варто полегшувати йому доля, нехай помучиться. 

 

Бажання 

 

На шляху жениха перед дверима встає ведучий або подружка нареченої з порожньою склянкою в руках. Коли наречений, подолавши всі перешкоди, підходить, до нього звертаються з таким завданням: "Поклади в цю склянку те, що шарудить". 

Коли він виконає це бажання і покладе в склянку стільки грошей, скільки влаштує гостей, ведучий говорить наступне завдання: "А тепер поклади в цю склянку те, що дзвенить". 

Коли наречений виконає і це завдання, йому дається наступне: "Поклади в цю склянку те, що вихлюпується". Наречений повинен наповнити вином. 

Якщо наречений не виконує будь-яке бажання, то йому знову пропонується попереднє. Наприклад, ведучий говорить: "Поклади в цю склянку те, що вихлюпується". Наречений відповідає: "У мене немає цього". І ведучий говорить: "Тоді знову проклади в склянку те, що шарудить". 

 

Ловись рибка 

 

Наречену, двох-трьох подружок і бабусю закривають в кімнаті. Коли наречений підходить до замкнених кімнаті, він бачить кілька ниточок (їх кількість залежить від кількості осіб, що знаходяться в кімнаті), які виглядають з-під зачинених дверей кімнати. Іншим кінцем ці ниточки прив'язані до пальців знаходяться в кімнаті. Коли наречений смикає за ниточку, до нього підходить та, до якої була прив'язана дана нитка. Ведучий конкурсу говорить: "Бери її в дружини або плати данину". Конкурс триває до тих пір, поки наречений не вгадує свою наречену або не приймає нове рішення: одружуватися на подружці нареченої. 

 

Мало! Мало! 

 

Подолавши попередні перепони, наречений, нарешті, підходить до заповітної мети - він бачить свою наречену, але вона сидить за широким столом, до якого його не підпускають гості і подружки його звуженої. З боків нареченої треба посадити дітей. Після того як ведучий скаже: "Щоб підійти до своєї нареченої, ти повинен подолати останню перешкоду, тобто на кожен кут столу і в його середину поклади гроші", - діти повинні голосно стукати по столу руками або качалками, змахуючи під стіл вже покладені гроші і повторюючи "Мало! Мало! Поклади більше!" 

Конкурс триває до тих пір, поки все не залишаться задоволені купюрами, що лежать по краях столу і в його центрі. Після цього стіл забирається, і наречений проходить до своєї нареченої. 

 

Знайди ключ 

 

Перед дверима в будинок нареченої прив'язують кілька надутих кульок. Усередині кожної кульки знаходиться листочок з написом. На одному з листочків напишіть "ключ", а на інших - який-небудь викуп. Долаючи дана перешкода, наречений повинен лопнути кульку. Якщо в кульці знаходиться листочок з викупом, то він платить. Випробування продовжується до тих пір, поки наречений не знайде кульку з листочком, на якому написано "ключ". 

 

Знайди туфельку 

 

Коли наречений долає всі перешкоди і нарешті знаходить наречену, виявляється, що у неї немає туфельки. Йому пропонується її знайти. Де-небудь в затишному містечку поміщають декілька коробок з взуттям. Наречений повинен вгадати ту, в якій знаходиться туфелька нареченої. за кожну неправильно вгадану коробку з взуттям наречений платить викуп. Випробування закінчується тоді, коли наречений знаходить туфельку своєї звуженої і елегантно надягає її на ніжку коханої. 

 

Наступи на мене 

 

Перед нареченим виникає перешкода - сходи. На кожну її сходинку (якщо будинок багатоповерховий - можна через одну, дві, три сходинки) покладіть попередньо вирізаний з паперу слід. Для більшої труднощі він може бути дуже маленьким. Наречений, долаючи сходи, повинен наступити точно на слід. Якщо ж це не виходить, наречений і його друзі платять викуп. 

Завдання можна ускладнити. Наприклад, наступивши на кожен слід, наречений повинен як-небудь ласкаво назвати свою звужену, що знову-таки не так вже й легко. Випробування закінчується тоді, коли сходи повністю подолана. 

 

Відгадай-ка 

 

На шляху жениха виникає перешкода - сходи. Кожна сходинка сходів несе в собі випробування для нареченого. Перейти з однієї сходинки на іншу він зможе тільки тоді, коли відповість на поставлене запитання. Питання, що ставляться можуть бути найрізноманітнішими і несподіваними. Наводжу далеко не повний перелік такого роду питань. Що ще запитати у бідного розгубленого жениха:), вам підкаже ваша фантазія і почуття гумору. 

Назви день, коли Ви познайомилися зі своєю нареченою? 

Де відбулася така знаменна подія? 

А чи пам'ятаєш ти годину вашого першого побачення? 

Який розмір взуття носить твоя звужена? 

А який у неї об'єм талії? 

Назви повне ім'я своєї майбутньої тещі. 

У який день ти вітати свою майбутню тещу з днем ​​народження? 

Назви найулюбленіші квіти своєї нареченої. 

Які чоловіки подобаються твоїй судженої найбільше: красиві, розумні, сильні або щедрі? 

Що більш охоче п'є твій тесть - чай ​​або горілку? 

Якого кольору очі у твоєї нареченої? 

Назви улюблений колір твоєї коханої. 

Назви улюблену пору року твоєї коханої. 

Що краще твоя наречена: вечеря при свічках, похід на дискотеку або чаклунство над новим кулінарним рецептом? 

Де краще вона відпочивати: на морі, в горах, в лісі? 

Назви улюблені духи своєї нареченої. 

Яку кухню віддає твоя майбутня дружина: китайську, європейську або російську? 

Що краще кохана вранці: газету або каву в ліжко? 

Що буде для дружини на першому місці: сім'я чи робота? 

Скільки дітей хоче мати твоя наречена? 

Що вона любить найбільше: читати, шити, готувати або щось ще? 

Яке блюдо твоя наречена ні за що не стане є? 

Яку річ вона ні за що не надіне? 

З якою твариною асоціює тебе твоя майбутня дружина? 

Снишся ти своїй нареченій уві сні? 

Чи вірить твоя кохана в гороскоп? 

Який улюблений предмет був у твоєї нареченої в школі? 

Яке ласкаве прізвисько було у твоєї нареченої в дитинстві? 

Назви перше слово, яке вимовила твоя майбутня дружина. 

Чи пам'ятаєш ти слова, якими освідчувався в коханні своїй нареченій? 

Як вважає твоя дружина: хто буде в домі господар? 

Що вона любить більше: морожене або тістечка? 

Як ти думаєш - якщо представитися така можливість, поїде твоя дружина відпочивати на курорт без тебе чи ні? 

Яка тварина хоче мати вдома твоя майбутня дружина? 

Яка мрія була у неї в дитинстві? 

Чим твоя наречена любить займатися більше всього на світі? 

Любить вона займатися спортом? 

У якому століття вона хотіла б народитися? 

На кокой щоці у твоєї коханої родимка? 

Яке прізвище носитиме твоя дружина після весілля? 

Скільки у не подруг? 

Чи любить вона розмовляти по телефону? 

Як вона реагує на комплементи незнайомого чоловіка? 

Скільки часу твоя майбутня дружина проводить перед дзеркалом? 

Назви її улюблену марку автомобіля? 

Чи любить вона танцювати? 

Яку марку вина краще твоя наречена? 

Якби твоя наречена зловила золоту рибку і та пообіцяла виконати будь-яке бажання, то яке бажання вона загадала б? 

Яка книжка була у твоєї майбутньої дружини коханої? 

Хто її улюблений кіногерой? 

Чи згодна твоя наречена з твердженням, що з милим рай і в курені? 

Що твоя обраниця любить більше: дарувати подарунки або отримувати їх? 

Які якості твоя обраниця не терпить в чоловіках? 

Що краще твоя наречена у вихідний день: посидіти біля телевізора, піти в театр або поїхати на природу? 

Який у не по життю девіз? 

Яку музику слухає твоя улюблена найохочіше? 

Охарактеризуйте свою майбутню дружину в трьох словах. 

Хто її улюблений письменник? 

Якщо наречений не знає правильної відповіді на питання або відповідає не зовсім точно, то платить викуп. Випробування закінчується тільки тоді, коли наречений з успіхом, тобто відповівши на питання або заплативши викуп, який влаштує гостей нареченої, подолає останню сходинку сходів. 

 

Відкрий двері 

 

Візьміть велику банку, покладіть на її дно ключі і наповните компотом (або іншим непрозорим напоєм, проте це не має бути кисіль, оскільки наречений просто подавиться ним у поспіху). 

Наречений, за допомогою свідка і інших гостей, повинен випити весь вміст банки. Якщо наречений з якої-небудь причини не допиває, він платить стільки, скільки йому скажуть друзі або родичі нареченої. Після чого нареченому віддають ключ, яким він відкриває закриті двері в кімнату нареченої. 

Можна ускладнити це завдання, наприклад, заповнити компотом не одну банку, а дві або торі гуртки різних розмірів. Нареченому запропонувати вибрати одну з низ і випити. Якщо на дні ключа не виявилося, то йому належить вирішити, чи зможе він осилити ще дві гуртки (чи одну) або ж йому доведеться звернутися за допомогою до свої друзям. Можна, звичайно, і викуп заплатити, але зазвичай гості наполягають на тому, щоб ключ був знайдений практичним шляхом. 

Важливе зауваження: перш ніж кинути ключі в компот, не забудьте їх ретельно помити. А нареченому неодмінно дайте можливість (після того як він викупить наречену, але перед тим, як щаслива пара відправиться в ЗАГС) сходити в туалет, інакше церемонія одруження здасться йому нестерпною (після літра компоту це нехитро!). 

 

Поклич мене, коханий 

 

На двері, що ведуть в кімнату нареченої, прикріплюється листок у формі оголошення. У центрі об'яви - барвиста напис: "Поклич мене, коханий!". Внизу це оголошення порізане на смужки. Відриваючи кожну смужку, наречений повинен як-небудь покликати свою наречену. Конкурс можна ускладнити: наприклад, написати на кожній смужці букву і попросити нареченого покликати наречену будь-яким епітетом на цю букву або ж не дозволяти наречений у думати більше 5 секунд. 

Якщо він не може покликати свою звужену епітетом на цю букву або думає більше 5 секунд, то платять викуп. Випробування продовжується до тих пір, поки наречена не відгукнеться. 

 

Сила любові 

 

Для цього випробування жениха буде потрібно заздалегідь заготовлений мокрий рушник. Ведучий або хто-небудь з гостей нареченої простягає нареченому цей рушник і каже: "Зав'яжи рушник так туго, як міцно ти будеш любити свою майбутню дружину". Звичайно ж, наречений щосили затягне рушник. Гості в цей час підтримують жениха з тією метою, щоб він якомога тугіше зав'язав рушник. 

Після цього ведучий під схвальні вигуки гостей говорить: "А тепер розв'яжи рушник так швидко, як швидко будеш свої сварки з будинку вивітрювати". Наречений спробує швидше розв'язати їм же зав'язаний рушник, і ситуація виходить комічна.

Випробування та конкурси для жениха на викупі

1. Випробування № 1 

У дверях під'їзду протягнута нитка, перегризати не можна, переповзати через неї не можна, торкатися до неї не можна, а пройти нареченому треба. Що робити? Нитку треба перепалити. 

 

2. Випробування № 2 

Жениха зі свідком зустрічають подружки нареченої. В руках вони тримають тацю з трьома склянками. Нареченому необхідно їх заповнити так, щоб дзвеніло, шаруділа, і щоб шипіла. В один стакан свідок кладеться монети, в іншій купюри, а в третій наливає шампанське. Якщо наречений не виконує будь-яке бажання, то йому знову пропонується попереднє. Наприклад, ведучий говорить: "Поклади в цю склянку те, що вихлюпується". Наречений відповідає: "У мене немає цього". І ведучий говорить: "Тоді знову проклади в склянку те, що шарудить". 

 

3. Випробування № 3 

На шляху жениха виникає перешкода у вигляді сходів. На кожній сходинці наречений. відповідає на питання подружок нареченої. 

Питання: 

- Назви день, коли Ви познайомилися зі своєю нареченою? 

- Де відбулася така знаменна подія? 

- Який розмір взуття носить твоя cужена? 

- А який у неї об'єм талії? 

- Назви повне ім'я своєї майбутньої тещі. 

- В який день ти вітати свою майбутню тещу з днем ​​народження? 

- Назви найулюбленіші квіти своєї нареченої. 

- Якого кольору очі у твоєї нареченої? 

- Назви улюблений колір твоєї коханої. 

- Назви улюблену пору року твоєї коханої. 

- Що краще твоя наречена: вечеря при свічках, похід на дискотеку або чаклунство над новим кулінарним рецептом? 

- Де краще вона відпочивати: на морі, в горах, в лісі? 

- Назви улюблені духи своєї нареченої. 

- Яку кухню віддає твоя майбутня дружина: китайську, європейську або російську? 

- Що буде для дружини на першому місці: сім'я чи робота? 

- Скільки дітей хоче мати твоя наречена? 

- З якою твариною асоціює тебе твоя майбутня дружина? 

- Чи вірить твоя кохана в гороскоп? 

- Який улюблений предмет був у твоєї нареченої в школі? 

- Яке ласкаве прізвисько було у твоєї нареченої в дитинстві? 

- Чи пам'ятаєш ти слова, якими освідчувався в коханні своїй нареченій? 

- Як вважає твоя дружина: хто буде в домі господар? 

- Що вона любить більше: морожене або тістечка? 

- Як ти думаєш - якщо представитися така можливість, поїде твоя дружина відпочивати на курорт без тебе чи ні? 

- Яка тварина хоче мати вдома твоя майбутня дружина? 

- Любить вона займатися спортом? 

- Скільки у не подруг? 

- Чи любить вона розмовляти по телефону? 

- Як вона реагує на комплементи незнайомого чоловіка? 

- Скільки часу твоя майбутня дружина проводить перед дзеркалом? 

- Назви її улюблену марку автомобіля? 

- Чи любить вона танцювати? 

- Яку марку вина краще твоя наречена? 

- Чи згодна твоя наречена з твердженням, що з милим рай і в курені? 

- Що твоя обраниця любить більше: дарувати подарунки або отримувати їх? 

- Які якості твоя обраниця не терпить в чоловіках? 

- Що краще твоя наречена у вихідний день: посидіти біля телевізора, піти в театр або поїхати на природу? 

- Яку музику слухає твоя улюблена найохочіше? 

- Охарактеризуйте свою майбутню дружину в трьох словах. 

Якщо наречений не знає правильної відповіді на питання або відповідає не зовсім точно, то платить викуп. Випробування закінчується тільки тоді, коли наречений, відповівши на питання або заплативши викуп, який влаштує гостей нареченої, подолає останню сходинку сходів. 

 

4. Випробування № 4 

Перед дверима в будинок нареченої прив'язують кілька надутих кульок. Усередині кожної кульки знаходиться листочок з написом. На одному з листочків напишіть "ключ", а на інших - який-небудь викуп. Наречений повинен лопнути кульку і якщо всередині кульки знаходиться листочок з написом викупу, то він повинен його заплатить, і продовжувати лопати кульки далі, якщо ж він знаходить листочок з написом «ключ», то конкурс закінчується. 

 

5. Випробування № 5 

Наречену, двох-трьох подружок і бабусю закривають в кімнаті. До кожної прив'язується ниточка (до пальця), яка буде стирчати з-під дверей. Коли наречений підходить до замкнених кімнаті, свідок пропонує йому вибрати будь-яку ниточку і смикнути за неї. З кімнати виходить так, до кого була прив'язана дана нитка. Свідок каже: "Бери її в дружини або плати данину". Конкурс триває до тих пір, поки наречений не вгадує свою наречену. 

 

6. Випробування № 6 

Коли наречений долає всі перешкоди і нарешті знаходить наречену, виявляється, що у неї немає туфельки. Йому пропонується її знайти. Перед ним буде лежати 3 коробки, в одній з яких буде знаходитися заповітна туфля. За кожну неправильно вгадану коробку з взуттям наречений платить викуп. Випробування закінчується тоді, коли наречений знаходить туфельку своєї звуженої і елегантно надягає її на ніжку коханої. 

 

7. Випробування № 7 

Подружки нареченої пропонують нареченому яблуко, що утикається безліччю сірників. Всі сірники повинні бути цілими, а одна - половинка. Одна з подружок повинна тримати яблуко так, щоб надламана сірник була якомога далі від нареченого. Наречений не повинен буде виймати сірники по одній, при цьому називати свою улюблену ласкавим словом. Це можуть різноманітні епітети, такі як: улюблена моя, найкрасивіша, дуже добра, ніжна, або ж ласкаві прізвиська, типу кошеня, сонечко моє і т.д. Конкурс триває до тих пір, поки він не знайде очеретину. 

 

8. Випробування № 8 

На сходинках малюється будь-яка буква. Наречений, долаючи дана перешкода, наступає на сходинку з буквою. При цьому він повинен дати своїй нареченій яке-небудь визначення, яке б починалося саме на цю букву. Якщо наречений не може нічого придумати на цю букву, то для того щоб рухатися далі, нареченому слід заплатити викуп. 

 

9. Випробування № 9 

На дзеркалі подружки нареченої і сама наречена залишають відбитки своїх губ. Наречений же повинен знайти потрібний відбиток губ - губ своєї нареченої. 

 

10. Випробування № 10 

Перед нареченим ставиться таз. Свідок просить його: "Поклади сюди найцінніший подарунок для своєї нареченої". Конкурс триває до тих пір, поки жених не здогадається, що найцінніший подарунок - це він сам, і не встане ногами в таз. 

 

11. Випробування № 11 

Візьміть велику банку, покладіть на її дно ключі і наповніть непрозорим напоєм. Наречений, за допомогою свідка і інших гостей, повинен випити весь вміст банки. Якщо наречений з якої-небудь причини не допиває, він платить стільки, скільки йому скажуть друзі або родичі нареченої. В кінці конкурсу жених дістає ключ від дверей, що веде в кімнату нареченої. 

 

12. Випробування № 12 

На дверях невестенной квартири висять фотографії немовлят. Наречений повинен знайти серед них свою наречену. За кожну спробу платить викуп. 

 

13. Випробування № 13 

На стіні прикріплені багато кульок, в кожному з яких лежить папірець з написом причини, з якої наречений одружується. 

- Мама велить; 

- Друзі радять; 

- Одружуся, бо женись; 

- Через гроші і т.д. 

Завдання нареченого лопнути кульку і прочитати причину. За кожну спробу платить дзвінкою монетою. Конкурс закінчується, як тільки він знаходить папірець з написом «одружуся, тому що люблю». 

 

14. Випробування № 14 

Перед нареченим лежить три різнокольорових сліду кольором вгору. Він вибирає і на звороті читає, чому він «насправді» одружитися: по любові, з розрахунку, по нужді. Якщо наречений не правильно вибирає, то доводиться йому платити викуп і пробувати ще раз. 

 

15. Випробування № 15 

У під'їзді прикріплюються сліди (причому вони можуть розташовуватися навіть на стінах і поручнях). Нареченому необхідно за допомогою свідка і друзів пройти по слідах. 

 

16. Випробування № 16 

Свідок стоїть на порозі будинку з підносом. Наречений на ньому повинен грошима викласти ім'я нареченої. 

 

17. Випробування № 17 

На стіні висить аркуш білого паперу. Наречений повинен на ньому намалювати портрет нареченої.

[ 1 ]
Web www.bashtanka.info
Google
загрузка...
ЭТО ИНТЕРЕСНО!
Loading...
А знаете ли Вы?