КРИМСЬКИЙ КАМІНЬ
Наша компанія займається реалізацією кримського каменю черепашнику. Ми тривалий період знаходимося на ринку даної продукції і відмінно зарекомендували себе в роботі, як з юридичними, так і з фізичними особами нашої країни. Ми можемо запропонувати Вам найкращу, мінімально можливу ціну на кримський камінь черепашник. Доставка кримського каменя ракушняка здійснюється по всій територіі України: Баштанка, Миколаїв, Новий Буг, Нова Одеса, Одеса, і т.д. У порівнянні ціна-якість, кримський камінь ракушняк - кращий вибір серед стінових та оздоблювальних матеріалів. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося.
Характеристика камню ракушняку
Ракушняк - це створений природою, екологічний будівельний матеріал. Черепашник, або як його ще називають ракушняк, вапняк - осадова гірська порода, що складається в більшій частині з раковин морських мешканців і їх уламків, матеріал, органічного походження який формувався мільйонами років. Як відомо камінь черепашник видобувається в ряді південних регіонів України, однак, безсумнівно, видобуток найбільш якісного в своєму роді каменю черепашки здійснюється в Криму, в Іллінці, Кар'єрному, Відкртитому (Открытое). В залежності від міцності, в Кримських кар'єрах добувають камінь черепашку марок М-15, М-25 і M-35. Ракушняк відмінно зарекомендував себе як стіновий і обробний матеріал завдяки наступним своїм унікальним властивостям:
- Розмір камню 38*18*18

- Це натуральний, природний, екологічно чистий будівельний матеріал;

- Мушля має відносно невелику вагу (700-1800 кг/м3), завдяки цій якості ракушняк отримав широке застосування в регіонах з високою сейсмічністю, тому що зменшує вагу будівлі, а отже і вплив на нього сейсмічної активності, робить його більш стійким. Так, наприклад, на південному березі Криму поширення але каркасне монолітне залізобетонне будівництво багатоповерхових житлових та громадських будинків та будівель, де при заповненні стін і перегородок застосовується кримський черепашник;

- Пористість, завдяки якій, у будинках і будівлях з каменю ракушняка, забезпечується створена природою звуко-і теплоізоляція, таким чином Ви вже економите на звуко-і теплоізоляційних матеріалах;

- Легкість в обробці, ця риса ракушняка відкриває перед архітекторами і безпосередньо будівельниками широкий спектр застосування цього будівельного матеріалу, а також втілення в життя самих фантастичних і сміливих архітектурних рішень.

- Слід не забувати, що камінь ракушка спочатку має пористу декоративну структуру, а також приємний оку пастельний забарвлення, що вже може використовуватися для створення оригінальних інтер'єрних і дизайнерських рішень як всередині будинку так і фасаду, без додаткових витрат на обробку.

М15 - марка каменю ракушняка, черепашнику має відносно невелику щільність, міцність і велику пористість. Характерний колір - світло жовтий, в народі отримав назву жовтяк. При істотному падінні, ударі розпадається на три частини і більше. Використовується, як правило, при будівництві парканів, одноповерхових споруд і будинків.

М25 - марка каменю ракушняка, черепашнику має велику щільність, міцність і меншу пористість в порівнянні з маркою М15. Характерний колір - світло-жовтий. При істотному падінні, ударі розпадається на дві частини, рідше на три. У будівництві марка М25 отримала найбільше поширення, як правило, дана марка каменю використовується при будівництві будинків одно-, двох-і більше поверхів, а також при закладці стін і перегородок при монолітно-каркасному будівництві залізобетонному багатоповерхових будинків: п'ять, сім, дев'ять і більше поверхів.

М35 - марка каменю ракушняка, черепашнику володіє найвищою щільністю, міцністю і більш низькою пористістю в порівнянні з марками М15 і М25. Характерний колір - жовто-білий. У народі отримав назву - ковпак. При істотному падінні, ударі в більшості випадків на частини не розпадається, залишається цілим. Досить важкий камінь. У будівництві застосовується при пристрої фундаментів, цоколів, стін підвалів, перших поверхів.
З питань купівлі звертайтесь за
тел: 0963462764 МТС: 0669333155 Life: 0936211312

Камень ракушечник (ракушняк) крымский, реализация по Баштанке и Николаевской области. Продажа и доставка камня ракушняка к дому

Це цікаво
У нас можливо заказати природний утеплювач - КАМКУ.

КАМКА - утеплювач, який представляє собою прошивні мати з органічної сировини (морської трави зостери).

На відміну від деревини, зостера абсолютно не підтверджена гниттю, а також абсолютно не схильна до руйнування гризунами та комахами (високий вміст солей кальцію і, отже, висока осмотичний тиск створює неприйнятну місце існування для вищевказаних паразитів).

Коефіцієнт корисного горіння практично дорівнює нулю, при тлінні не виділяється токсичних речовин. Дослідження і випробування, показали, що не поступаючись синтетичним (неорганічним) теплоізолятором за основними параметрами (коефіцієнту теплопровідності, щільності , жорсткості, займистості), морська трава перевершує їх по стійкості до механічних руйнувань, екологічності і ціною (в середньому на 30% дешевше порівнянних синтетичних теплоізоляторів).

Виріб безперервно прошиті капроновою ниткою ТЕКС 187х1х2 в два складання з розміром осередку 80 х 80 мм.

Виходячи з класифікаційних характеристик, вироби з морської трави (КАМКИ), ідеально підходять як теплоізоляційний матеріал для утеплення дахів, стель, стін, підлог житлових приміщень.

Високий відсоток сорбційного зволоження сприяє підтримці оптимальної для людини вологості повітря в приміщенні, що важливо для людей, схильних до захворювання дихальної системи (астма, туберкульоз, бронхіт, пневмонія тощо). Високий вміст йоду в морській траві, постійне їм насичення повітря в приміщенні надає сприятливу дію на роботу «щитовидки».