Все для весілля Який місяць вдалий для весілля

Все для весілля: В якому місяці краще робити весілля? Народні весільні примети.

Який місяць вдалий для весілля

Який місяць вдалий для весілля

Згідно з народними прикметами, місяць, в якому буде укладено шлюб, впливає на всю сімейне життя закоханих. 

 

Січень обіцяє молодятам спокійні відносини без особливих потрясінь. Однак у такому випадку не обійдеться без нудьги, буденності і одноманітності. 

 

Лютого готові для закоханих в перший рік їхнього подружнього життя безліч випробувань, серед яких будуть часті сварки, бурхливі з'ясування стосунків, а можливо і зради. Якщо партнерам вдасться зберегти свої почуття, то надалі їх шлюб буде надзвичайно міцним і щасливим. 

 

Березень віщує неспокійні сімейні відносини. Пекуча пристрасть і всепоглинаюча любов буде чергуватися з незлагодами і охолодженням почуттів. 

 

Квітень - ідеальний місяць для люблячих сердець. Якщо приводом для шлюбу стали щирі почуття, а не розрахунок або інші причини, то такий союз буде надзвичайно міцним. Цій парі необхідно з перших днів жити окремо від батьків і насолоджуватися один одним. 

 

Травень. Згідно з однією з поширених прийме, молодята будуть маятися все життя. Інше ж народне повір'я говорить, що травневих молодят чекає любов, вірність і багатство. 

 

Червень. Шлюб, народжений в цьому місяці, буде все життя нагадувати медовий місяць. Але все ж подружжю не варто занадто бурхливо виявляти емоції. 

 

Липень дасть подружжю безліч світлих і щасливих моментів. Однак не обійдеться і без важких хвилин. Головне, щоб закохані вміли підтримувати один одного. 

 

Серпень дозволить молодятам пережити всю гаму почуттів - від бурхливої ​​любові до глибокої ненависті. Однак після всіх потрясінь і бур подружжя стануть для один одного коханими та друзями на все життя. 

 

Вересень - найсприятливіший місяць для весілля. Закоханих чекає щаслива, розмірене і спокійне сімейне життя. Але якщо подружжю не вдасться досягти матеріального благополуччя, то ідилія буде порушена. 

 

Жовтень обіцяє подружжю безліч випробувань і перешкод на їхньому життєвому шляху. Однак якщо закохані готові у всьому підтримувати один одного, то ніякі проблеми їм не страшні. Крім того, згідно з народним повір'ям, молодята, які зіграли весілля до або після свята Покрови (14 жовтня), все життя будуть перебувати під заступництвом Богородиці. 

 

Листопад підійде молодятам, яких не лякають постійні бурхливі з'ясування ставлення і не менш бурхливі примирення. Цей місяць також сприяє шлюбів з розрахунку. 

 

Грудень. У цьому місяці полягають міцні і щасливі шлюби, наповнені любов'ю і пристрастю. З роками почуття подружжя стають тільки міцнішими. 

 

Не турбуйтеся, якщо даний гороскоп не обіцяє Вам ідеальну сімейне життя. Все в Ваших руках! Адже головне у відносинах близьких людей - це любов, підтримка та взаємоповага.

[ 1 ]
Web www.bashtanka.info
Google
загрузка...
ЭТО ИНТЕРЕСНО!
Loading...
А знаете ли Вы?