Магазин "Строительные материалы"
Магазин "Строительные материалы" спеціалізується на продажу та монтажі пластикових вікон у місті Баштанка та Баштанському районі. Замовляючи послугу, або вироби в нашому магазині ви заощадите значну кількість грошей. Ми готові запропонувати вам не тільки недорогі якісні пластикові вікна і склопакети, але і знижки та акції, які вас обов'язково порадують і дозволять додатково заощадити. Ціни представлені нижче є остаточними в тому випадку якщо подані розміри і конфігурація вікон збігається з вашими майбутніми вікнами. В іншому випадку при нестандартних розмірах, ціна обговорюється і уточнюється додатково.
Переваги пластикових вікон
Вікна - один з важливих елементів будинку, сприяючий створенню комфортних умов проживання. Вони дають необхідне освітлення і відкритість, дозволяють насолоджуватися прекрасним видом на навколишню природу. При цьому розміри і форма вікон мають вирішальне значення для створення комфортного відчуття.
Вікна ПВХ мають ряд безперечних переваг.
Пластикові вікна теплі
Навіть найдешевше пластикове вікно з однокамерним склопакетом тепліше практично будь-якого дерев'яного вікна класичної конструкції, навіть із двохкамерним склопакетом. Про це прямо говорять дані досліджень.

Пластикові вікна герметичні
Герметичність сучасних пластикових вікон практично абсолютна. Це значить, що приміщення не тільки буде добре теплоізольоване, але й з вулиці не будуть попадати неприємні запахи й звуки.

Пластикові вікна дешеві
Гарне дерев'яне вікно зі склопакетом набагато дорожче пластикового вікна. Причина проста - дерево набагато складніше в обробці чим пластиковий профіль і вимагає набагато більш складного устаткування для виробництва.

Пластикові вікна не вимагають догляду
Звичайні вікна з рамами зажадають як мінімум фарбування вже через рік-два. Не забудемо й про щорічне утеплення. Якщо ж дерево не ідеально сухе, то вже через рік рами треба буде перебирати. Пластиковим вікнам це не загрожує. Поставивши пластикові вікна, можна забути про догляд за ними мінімум на 15 років.

Пластикові вікна довговічні
"Старіти" у пластикових вікнах нема чому, вони мають практично необмежений термін служби. Єдине, що підлягає в пластиковому вікні природньому зношуванню - фурнітура. Але й вона довговічна.

Варіанти відкривання пластикових вікон:
Наша адреса:

Магазин "Строительные материалы" - вул. Баштанської республіки 42 (вугол супермаркета АТБ, вхід з боку стоянки пенсійного фонду).
телефони: 2-55-66, 0631349315, 0676045638

Строительные материалы в Баштанке

ЭТО ИНТЕРЕСНО!
Loading...
А знаете ли Вы?